.

.

HDMI Switch 3 во 1 надвор, 4K HDMI Splitter со далечински автоматски прекинувач, HDMI Switch Box за PS5, PS4, PS3, Fire Stick, Blu-ray, DVD, Roku, Laptop, PC, Apple TV

HDMI Switch 3 во 1 надвор, 4K HDMI Splitter со далечински автоматски прекинувач, HDMI Switch Box за PS5, PS4, PS3, Fire Stick, Blu-ray, DVD,

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

HDMI Switch 3 во 1 Out : 3-порта HDMI прекинувач ви овозможува да поврзете повеќе извори на HDMI во еден монитор, да се префрлате слободно помеѓу влезните уреди со вклучен далечински управувач, избегнувајте чести приклучоци и исклучување на каблите HDMI Склопната кутија HDMI ќе однесе малку стрес од вашиот живот. (Забелешка : 3 монитори не може да бидат поврзани во исто време). Удобен далечински управувач : ❶ Доцени со IR далечински управувач; Овозможете да разменувате извори на видео без да оставите удобен кауч. ❷ Вклучување на рачното копче. Со 3 LED индикатори, можете лесно да знаете кој HDMI уред работи. Приклучете и играјте. Преклопување на мерт, автоматски префрлете се на уред кога ќе се напојува. 4 K@60 Hz Резолуција : HDMI менувачот поддржува 4 K@60 Hz, 3 D, UHD, 1080p и е назад компатибилен со сите резолуции за презентирање на одлични слики и чист звук. Поддршка HDMI 2.4, LPCM, Dolby AC3, DTS7.1, Dolby True-HD, DTS Digital, DTS-HD. Широка компатибилност : Овој HDMI прекинувач е компатибилен со повеќето HDMI уреди. Поддржува за играчи на Blu-ray, ДВД плеери, 360, PS5, PS4, PS3, Fire TV Stick, Nintendo Switch, Chromecast, приемници, Apple TV, Roku Stick, PC, Laptop, HDTV, HD монитор, проектор. Стабилен и брз пренос на податоци : Со позлатени конектори, овој Splitter HDMI обезбедува широк опсег на податоци од 3,4 Gbps, трансмисија на податоци, влез и излез AWG26 HDMI стандардна должина на кабелот може да достигне до 5 M. Нема одложување, нема загуба на слика и видео за квалитет. USB дополнителното напојување обезбедува стабилен видео пренос и подобри перформанси. HDMI Switch 3 во 1 Out : 3-порта HDMI прекинувач ви овозможува да поврзете повеќе извори на HDMI во еден монитор, да се префрлате слободно помеѓу влезните уреди со вклучен далечински управувач, избегнувајте чести приклучоци и исклучување на каблите HDMI. Склопната кутија HDMI ќе однесе малку стрес од вашиот живот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат