.

.

NeedLeart World Sunbathing Panda Pandele Point комплет

NeedLeart World Sunbathing Panda Pandele Point комплет

DEN 139.04
Залиха
Достапно за нарачка

100 процент не-дивизибилна памучна нишка Херметички запечатена игла со висок квалитет. Големина на дизајнот 6x6. Димензии на пакетот : 6,5 инчи (H) x 0,52 инчи (L) x 7,25 инчи (W). Canvas^нишка^игла. 100 процент не-дивизибилна памучна нишка. Херметички запечатена игла со висок квалитет. Големина на дизајнот 6x6. Димензии на пакетот : 6,5 инчи (H) x 0,52 инчи (L) x 7,25 инчи (W). Canvas^нишка^игла. Боја е отпечатена на бело пенело -платно со двојна нишка (автентично печатење на екранот). 100 процент не-дивизибилна памучна нишка. Херметички запечатена игла со висок квалитет. Комплетни упатства за шиење. Дизајн големина 6 "x6".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат