.

.

LP Case Case Compational со Nintendo Switch, OLED и Switch Lite, преносно патување Сите заштитни тврди месинџер црна торба мека постава 18 игри за прекинувач Конзола Про контролер и додатоци

LP Case Case Compational со Nintendo Switch, OLED и Switch Lite, преносно патување Сите заштитни тврди месинџер црна торба мека постава 18 игри

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

[Делукс пат за носење на патувања] Специјално дизајниран за да го направите целиот ваш Switch или Switch OLED модел систем уште по пренослив и пријателски за патување Удобната лента за рачки е идеален за носење. Големото складирање е погодно за преземање на контролор и додатоци за конзола за прекинувачи. [Компатибилни модели] : Специјално дизајниран да го направи целиот ваш Switch или Switch OLED модел систем уште повеќе преносен и пријателски за патување. [Севкупна заштита] Пред-квалитетна пред-пресечена пена го штити системот за целосен прекинувач и Pro контролорот добро, тврдата обвивка на случајот спречува оштетување од паѓање, надградена пена со висока густина се вклопува во принуда, но не и супер цврсто што е тешко да се отстрани. [Прекрасно куќиште за складирање] Цврста надворешна обвивка со рачка што не се лизга и трајно влечење со двојна патент. Патентите се движат непречено. Голем џеб со патент од мрежа што може лесно да го задржи HDMI кабелот и другите додатоци. Вградениот облик на заштитен екран-заштитен екран вклучува складирање на игри за 18 картички за игри. [Служба за услуги] 30 дена бесплатна наплата и гаранција од 1 година. 24ч веднаш и пријателски одговор (работни денови). Секое прашање или совет ве молиме контактирајте не. [Делукс пат за носење на патувања] Специјално дизајниран за да го направите целиот ваш Switch или Switch OLED модел систем уште по пренослив и пријателски за патување. Удобната лента за рачки е идеален за носење. Големото складирање е погодно за преземање на контролор и додатоци за конзола за прекинувачи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат