.

.

Ден на Свети Патрик Гноми Четири лисја Кловерс правоаголна корпа за складирање корпа за складирање на кутии за складирање со кожни рачки Организатор на расадници ?

Ден на Свети Патрик Гноми Четири лисја Кловерс правоаголна корпа за складирање корпа за складирање на кутии за складирање со кожни рачки Организатор

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

платно Голем капацитет : Оваа корпа за складирање е 15 (l) x 11 (W) x 9,5 (h) инч, совршена големина со капацитет на многу артикли, може лесно да се склопи и чува кога не е во употреба. Издржлив материјал : Нашата надворешност на корпа за складирање е изработено од висококвалитетно платно, што е светло и издржливо. Издржливи и висококвалитетни материјали овозможуваат да се користи долго време. Добро постојан дизајн : Овој ентериер за отпадоци за складирање е изработен од водоотпорна ткаенина за обложување на 300 D PE, прилагодлив врв има подлога, што не е лесно да се деформира, и може да застане исправено дури и без да постави ништо. Повеќенаменски : Нашите канти за складирање се многу погодни за книги, складирање на играчки, корпи за чевли, корпи за облека, полици, корпи за бебиња, корпи за крпи, ќебиња, украси, канцелариски материјали, итн. И опремени со кожна рачка, ви овозможуваат да го носите товарот полесно. Голем капацитет : Големината на нашата корпа за складирање е 15 "L x 11" W x 9,5 "H, помогнете им на вашите деца да го исчистат својот чин со нашите симпатични канти за складирање. Голем капацитет : Оваа корпа за складирање е 15 (L) x 11 (W) x 9,5 (h) инч, совршена големина со капацитет на многу артикли, може лесно да се склопи и чува кога не е во употреба. Издржлив материјал : Нашата надворешност на корпа за складирање е изработено од висококвалитетно платно, што е лесен и издржлив . Издржливи и висококвалитетни материјали овозможуваат да се користи долго време. Добро стоечки дизајн : овој ентериер за складирање е изработен од водоотпорна ткаенина за обложување на 300 D PE, прилагодливиот врв има подлога, што не е лесно да се деформира, и може Застанете исправено дури и без да поставите ништо. Повеќенаменски : Нашите канти за складирање се многу погодни за книги, складирање на играчки, корпи за чевли, корпи за облека, полици, корпи за бебиња, корпи за крпи, ќебиња, украси, канцелариски материјали, итн. И, опремени со кожна рачка , дозволете ви да го носите вашето оптоварување полесно. Голем капацитет : Големината на нашата корпа за складирање е 15 "L x 11" W x 9.5 "H, помогнете им на вашите деца да го исчистат својот чин со нашите симпатични канти за складирање. Зошто да ги изберете нашите гноми на Денот на Свети Патрик Четири лисја корпа за алишта? Совршен организатор Оваа корпа за перење алишта го намалува нередот во спалната соба, дневната соба и канцеларијата и може да складира многу работи, како што се облека, книги, играчки и други предмети за домаќинството.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат