.

.

Електричен уништувач Ниво 5 Доверлива мала канцеларија Мултифункционална уништување доверливи производи за дробење лист крос-исечена хартија за хартија за домаш?

Електричен уништувач Ниво 5 Доверлива мала канцеларија Мултифункционална уништување доверливи производи за дробење лист крос-исечена хартија

DEN 950.40
Залиха
Достапно за нарачка

Повлечете го капацитетот за отпадоци за отпадоци за поретко и лесно празнење и транспарентниот прозорец го олеснува гледањето кога е полн После продажба : Сите производи се прегледуваат пред пратката, доколку имате проблем со производот, ве молиме слободно контактирајте не. Големина : 47x36. Лесно за употреба автоматски сет со три-поврзан прекинувач, стартувајте, стоп, рамо до рамо едноставно, брзо работење. Безбедносните чувари на двојна изолација се ставаат на влезот на вкрстениот влез за хартија за безбедно изолирање на секачите и спречување на прстите да влезат во несреќата. Автоматско стартување и автоматска функција за обратна обврска ве заштитуваат од фрустрацијата на метежот на хартија; Технологијата за заштита од прегревање и преоптоварување одржува одржливо користејќи го и продолжување на животот на Шредер. Големина : 47x36. Список на пакување : 1x Шредер. Класификацијата на транспарентниот материјал за отпадоци може да се користи за да се собере вградениот транспарентен визуелен прозорец, а паѓањето на остатоците е јасно видливо, а преостанатиот простор може да се види на прв поглед.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат