.

.

Ggho Portable Stapler Long Reach Stapler Office Staplers Desktop Stapler, 20 листови со капацитет долги рачки на рака со 5000 парчиња степени на канцелариски десктоп Степлер

Ggho Portable Stapler Long Reach Stapler Office Staplers Desktop Stapler, 20 листови со капацитет долги рачки на рака со 5000

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Степлер за секого, вклучително и тинејџери и сениори, изработени со модерен изглед и чувство што може да ви помогне да го намалите обемот на работа , Користејќи го нашиот стандарден степлер на долги растојанија, до 20 страници хартија може лесно да се вметнат во вашата брошура, каталог или брошура истовремено. Степлер има максимално растојание од 317мм/12,4 "од работ на хартијата голем опсег. Направен од траен метал и пластика, може да се користи многу години и може да биде подолго и пошироко од обичните стандардни степнувачи. Бидејќи нашето прилагодливо лизгање Запирањата за хартија имаат интегрирани стандардни и метрички мерења и со повлечени точки на стоп, тие постигнуваат конзистентно усогласување при зашивање на 'рбетот заедно. Содржи : Stapler + 5000 Staples, големина : 390x40x70mm/15. Степлер за секого, вклучително и тинејџери и сениори, изработени со модерен изглед и чувство што може да ви помогне да го намалите обемот на работа ,. Користејќи го нашиот стандарден степлер на долги растојанија, до 20 страници хартија може лесно да се вметнат во вашата брошура, каталог или брошура истовремено. Степлер има максимално растојание од 317мм/12,4 "од работ на хартијата голем опсег. Направен од траен метал и пластика, може да се користи многу години и може да биде подолго и пошироко од обичните стандардни степнувачи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат