.

.

SLNFXC 4 во 1 Телефонска камера Телефото леќи 36X зум клип-на телекопски макро рибари широко ангелски леќи комплет

SLNFXC 4 во 1 Телефонска камера Телефото леќи 36X зум клип-на телекопски макро рибари широко ангелски леќи комплет

DEN 790.40
Залиха
Достапно за нарачка

Големина на леќи : 145мм Телескопот може да се користи како монокуларен. Соодветно на повеќето видови на мобилни телефони, вклучуваат телефони со флип и телефони, телефонот има назад камера, може да се поврзе со телескопот преку клипот. Квалитетот на сликање на мобилниот телефон може очигледно да се подобри. Применливо е да се гледа играта, концертите, туризмот, да ги набудуваат loversубителите на животни, известувачот за вести за долги растојанија итн. Големина на леќи : 145мм. Телескопот може да се користи како монокуларен. Соодветно на повеќето видови на мобилни телефони, вклучуваат телефони со флип и телефони, телефонот има назад камера, може да се поврзе со телескопот преку клипот. Квалитетот на сликање на мобилниот телефон може очигледно да се подобри. Применливо е да се гледа играта, концертите, туризмот, да се набудуваат loversубители на животни, известувач за вести за долгови на снимање ит Агол : 8,8 ° Eyepiece : ED Lensprism : Bak4objective леќи Обвивка : Целосен опсег со повеќеслојни облоги Телескопот може да се користи како монокуларен. Најмногу видови на мобилни телефони, вклучуваат телефони со флип и бар -телефони, телефонот има назад камера, може да се поврзе со телескопот Преку клипот. Квалитетот на сликање на мобилниот телефон може да се подобри очигледно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат