.

.

STEATFAST A275-020 MICROFIBER MICRIBER MOP PAD SF-275/SF-370 и MCCULLOCH MC1275

STEATFAST A275-020 MICROFIBER MICRIBER MOP PAD SF-275/SF-370 и MCCULLOCH MC1275

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Секој пакет содржи 2 оригинални влошки за замена на микрофибер со пареа Совршено се вклопуваат модели за чистење на пареа со пареа, SF-275, SF-370 и Mc Culloch Model MC1275. Новиот дизајн на кука и јамка со лесен стап обезбедува лесен, без Допир. Ефективно при грабање и стапици на нечистотија, прашина и остатоци без површини за гребење. Повторно може да се употреби и машината што може да се мие. Испорака само во САД. Секој пакет содржи 2 оригинални влошки за замена на микрофибер со пареа. Совршено се вклопуваат модели за чистење на пареа со пареа, SF-275, SF-370 и Mc Culloch Model MC1275. Новиот дизајн на кука и јамка со лесен стап обезбедува лесен, без Допир. Ефективно при грабање и стапици на нечистотија, прашина и остатоци без површини за гребење. Повторно може да се употреби и машината што може да се мие. Испорака само во САД. Опис на производот Оваа подлога за чистење на микрофибер се прицврстува на додатокот за глава на MOP на вашиот Steamfast Canister Steamer SF-275/SF-370 или Mc Culloch MC1275. Подлочниците за микрофибер за замена на пареата се прикажани на трајна конструкција за да издржат солидна, повторување на употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат