.

.

Аексит AC 125V места и додатоци 6A DPDT 2 Позиција Вклучено/На 6 пинови за прекинувачи за прекинувачи за вклучување на само-заклучување 10 компјутери 10 компјутери

Аексит AC 125V места и додатоци 6A DPDT 2 Позиција Вклучено/На 6 пинови за прекинувачи за прекинувачи за вклучување на само-заклучување 10

DEN 166.72
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производот : Прекинувач за вклучување; Земја на производство : Кина; Материјал : Метал, пластика Нето тежина : 57g; Содржина на пакетот : 10 компјутерски прекинувач за менување X; Бренд : . Главна боја : сина; Оценка : AC 125 V 6 A; Број на пин : 6. Позиција : 2 позиција (Вклучено/Вклучено); Тип : DPDT (заклучување). Дијаметар на завртки : 5мм; Вкупна големина (приближно) : 33 x 13 x 12mm/1,3 "x 0,5" x 0,47 "(L*w*t). Име на производот : прекинувач за менување; земја на производство : Кина; материјал, метал, пластика. Нето тежина : нето тежина : 57 G; Содржина на пакет : 10 компјутери X Прекинувач за менување; Бренд : . Главна боја : Сина; Оценка : AC 125 V 6 A; PIN Број : 6. Позиција : 2 Позиција (ON/ON); Type : DPDT (LATCHING). Дијаметар на завртка : 5мм; вкупна големина (приближно) : 33 x 13 x 12mm/1,3 "x 0,5" x 0,47 "(l*w*t). DPDT 6 PIN на прекинувачот за позиција 2. Може да се користи на кола со низок напон или високо напонски кола совршени за светла или мотори за префрлување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат