.

.

Womenените Steampunk PU кожни јакни со ровови гроздобер патент со долга јакна тенок палта лапел макси ветерница

Womenените Steampunk PU кожни јакни со ровови гроздобер патент со долга јакна тенок палта лапел макси ветерница

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Направени во САД или увезени. Совети : Ве молиме, погледнете во големината на Lemon Onstore. Мали = нас : 4-6; Медиум = нас : 6-8; Големи = нас : 8-10; X-large = нас : 10-12; Xx-large = нас : 12-14 и ако сте помеѓу 2 големини, препорачуваме да земете една големина нагоре. Затворање на кука и очи. Само миење на рацете. ❄note : Пред да купите, погледнете во табелата со големина на Lemon Onstore што нудиме за да изберете големина што ви одговара; Најдобро е да ја користите вашата големина на бистата за да ја споредите големината на бистата на нашата табела со големина. ☃ женска кожна јакна : долг ракав; Затворање на патент; Кратко; Старомодни; Мото велосипедисти јакни. ❄ Teen Girls Faux Leatherbiker јакни повод : на отворено, лов; Лизгање; Риболов; Пешачење, скијање итн. ☃☃☃womens Кожни јакни Материјал : Пу полистер мека и ткаенина пријателска за кожата, кратките палта ќе ве утешат целиот ден. - Што ќе добиете : 1 компјутерски јакна за жени, кој било проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас. Добредојдовте во продавницата за облека за жени Lemononstore, се надеваме дека ќе ви донесеме пријатно искуство за купување. Ние работиме со женска облека, вклучувајќи пролет, лето, есен и зима, со многу стилови, мора да има соодветна за вас. Карактеристики : ♥ Сезона : Есен и зима ♥ Применлив предмет : Femaleенски ♥ Карактеристики : Долги ракави; Затворање на патент; Шерпа наредени; поставено; Худ; средна должина; влечење на половината; Со џебови ♥ големината е премала, ве молиме погледнете ја нашата табела со големина и изберете ја табелата со големина што ви одговара врз основа на големината на бистата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат