.

.

Кабел за телефонска линија CableSys 6p4c, за фиксни, 26 AWG, 25 ft

Кабел за телефонска линија CableSys 6p4c, за фиксни, 26 AWG, 25 ft

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тежина : 0,45 фунти Димензии : 2 "l x 7" w x 1 "ч. Вид на пакување : пластична кеса. Гаранција : 3 година. ROHS во согласност : Да. Земја на потекло : Кина. Мрежи за претпријатија. Финансиски институции. Центар за податоци. Здравствена заштита. Телефонскиот кабел е произведен со најголема изработка за да се спречи неуспех и да се обезбеди успех. Каблите на кабли се склопуваат со 26 или 28 американски мерач на жица (AWG). Телефонскиот кабел е направен со флексибилна полипропилен изолација. Јакната е направена со рамна Поливинил хлорид на пламенот и доаѓа во сребрен сатен. Модуларниот приклучок е направен со чист поликарбонат UL94 V и е обликуван со лого CBS. Контактите во приклучокот се позлатени со злато кои се отпорни на корозија. Секој кабел за телефонска линија се тестира пред пратката со цел да се обезбеди оптимална функционалност и да се обезбедат најдобри резултати. За до 3 години, на сите телефонски жици на Cable Sys им се гарантира без дефект врз основа на материјал и изработка. Кабелите за телефонска линија Cable Sys се обезбедени во пакет за квалитет подготвен за малопродажба. Кабелите на слушалката CBS се индивидуално врежани за заштита и одржливост од влага и прашина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат