.

.

Ноќна светло ламба за деца бебешки расадник Детска осветлување LED цртан филм симпатична мачка силиконска светилка шарена боја што се менува во спалната соба атмос?

Ноќна светло ламба за деца бебешки расадник Детска осветлување LED цртан филм симпатична мачка силиконска светилка шарена боја што се менува

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

1 Симпатична појава : симпатичен и симпатичен јапонски и корејски дизајн, квалитетен уметнички дела, збогатувајќи ја забавата на животот. Детали за производот : Меки силиконски материјал, LED за заштеда на енергија, мобилно осветлување, преносно полнење. Деликатен силикон : Производот користи силикон кој е удобен за допир, што ги прави луѓето да се чувствуваат меки и удобни од визуелниот допир, и тој е поинтимен со симпатичната форма. Заштита на мека светлина на очите : заздравува мека светлина, не заслепува, не боли и не влијае на спиењето. Цел : Бизнис подароци, подароци за рекламирање, промотивни подароци, подароци за благосостојба, празнични сувенири, лични подароци. Симпатична појава : симпатичен и симпатичен јапонски и корејски дизајн, квалитетен уметнички дела, збогатувајќи ја забавата на животот. Детали за производот : Меки силиконски материјал, LED за заштеда на енергија, мобилно осветлување, преносно полнење. Деликатен силикон : Производот користи силикон кој е удобен за допир, што ги прави луѓето да се чувствуваат меки и удобни од визуелниот допир, и тој е поинтимен со симпатичната форма. Заштита на мека светлина на очите : заздравува мека светлина, не заслепува, не боли и не влијае на спиењето. Цел : Бизнис подароци, подароци за рекламирање, промотивни подароци, подароци за благосостојба, празнични сувенири, лични подароци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат