.

.

Метална затегнување на пролетта за замена на пролетта пролетна повлекување пролетен станбен пролет на нацрт -нелегален челик нацрт -дијаметар на жица од 0,5 мм надв?

Метална затегнување на пролетта за замена на пролетта пролетна повлекување пролетен станбен пролет на нацрт -нелегален челик

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Издржлив и долг сервисен живот Мал и лесен, лесен за чување и носење. Продолжување на пролетното повлекување на пролетта, пролетта на пролет, пролетен челик, нацрт -дијаметар на жицата од 0,5 мм надворешен дијаметар 4мм место за дамки. Параметри на производи : . Име : напнатост пролет / продолжение пролет. Издржлив и долг сервисен живот. Мал и лесен, лесен за чување и носење. Продолжување на пролетното повлекување на пролетта, пролетта на пролет, пролетен челик, нацрт -дијаметар на жицата од 0,5 мм надворешен дијаметар 4мм место за дамки. Параметри на производи : . Име : напнатост пролет / продолжение пролет. Суштински хардвер за одржување на автомобили, електрични уреди и дигитална опрема. Големина : Дијаметар на жица (0,5 мм), надворешен дијаметар (4мм), должина (20-80мм) Материјали : Нерѓосувачки Steelsurface Третман : Нетретизиранаквалност : 10pcs / 5pcs Производ Карактеристики : Карактеристики на производи : Затегнувачката пролет е изработена од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, пролетта не е лесна за отпорност на 'рѓа и корозија; висока сила, не е лесна за деформација; исполнуваат стандарди на Рош, заштита на животната средина. Објаснување на големината : Означување на големината : D (дијаметар на жицата) * D (надворешен дијаметар) * L (должина) На пример : 1.0 ​​* 11 * 10 (t тој Дијаметар на жицата е 1.0мм, Надворешниот дијаметар е 11мм, а должината е 10мм.) Објаснете купете : Ако не е потребна должина, можете да купите слична големина, како што сакате да купите 1.0*11*15, можете да ја купите должината од 10мм и Потоа забележете во областа на пораката : 1. (Ве молиме, повикајте се на списокот со акции за купување) Забелешка : Големината на забелешките во областа на пораката мора да биде во списокот со акции, во спротивно нема да можеме да ја испратиме стоката, ве молам простете ми.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат