.

.

Стекнете лаптоп кревет за скут, преносна табела за креветчиња за кауч, кауч, табела за појадок, трпезариска маса, држач за преклопување на домови за дете за подот на

Стекнете лаптоп кревет за скут, преносна табела за креветчиња за кауч, кауч, табела за појадок, трпезариска маса, држач за преклопување на

DEN 9057.60
Залиха
Достапно за нарачка

Стилски и убав, дизајнот на дното што не се лизга е безбеден и сигурен, преклопен, лесен за носење, заштеда на простор и лесен за употреба, веднаш претворете ја рамната работна површина во маса за седење。 Ергономски дизајнирана, мултифункционална лаптоп биро, идеална е за мали лаптопи, таблети и мобилни телефони, или можете да седите на каучот или да читате или да правите уметност и занаети додека јадете појадок во кревет 。. Дизајн на слот за слот за десктоп картички, може да стави пенкало, мобилен телефон, таблет компјутер, удобен и практичен, уредно и уредно. Преклопен дизајн, повлечете се, слушнете го лабавиот звук на бравата, дизајнот на долната тока, фиксните нозе на табелата, а не лабавите. Табела со повеќе намени, мултифункционално преклопување, заштеда на простор, нозе за засилување на дното, постабилно поставување, потрајно。. Стилски и убав, дизајнот на дното што не се лизга е безбеден и сигурен, преклопен, лесен за носење, заштеда на простор и лесен за употреба, веднаш претворете ја рамната работна површина во маса за седење。. Ергономски дизајнирана, мултифункционална лаптоп биро, идеална е за мали лаптопи, таблети и мобилни телефони, или можете да седите на каучот или да читате или да правите уметност и занаети додека јадете појадок во кревет 。. Дизајн на слот за слот за десктоп картички, може да стави пенкало, мобилен телефон, таблет компјутер, удобен и практичен, уредно и уредно. Преклопен дизајн, повлечете се, слушнете го лабавиот звук на бравата, дизајнот на долната тока, фиксните нозе на табелата, а не лабавите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат