.

.

BKDFD може автоматски сензор за отпадоци за отпадоци за водоотпорна прашина за отпадоци од кујнски бања, паметна домашна отпадоци

BKDFD може автоматски сензор за отпадоци за отпадоци за водоотпорна прашина за отпадоци од кујнски бања, паметна домашна отпадоци

DEN 4247.04
Залиха
Достапно за нарачка

Паметен уред : Бр Облик : Правоаголен. Карактеристики : опремени. Тип : Тип на индукција. Стил : Touch Pad. Паметен уред : Бр. Облик : Правоаголен. Карактеристики : опремени. Тип : Тип на индукција. Стил : Touch Pad. Smart Device : NOShape : Rectangular Feature : Stocked Type : Induction Type Style : Touchpad Structure : Standing Material : Plastic Electric Automatic Rubbish Can Induction Garbage Bin Type Smart Trash Can Type Kitchen Garbage Bin Type Toilet Trash Can Type Trash kitchen Type Bathroom trash can Type Only the above package contents, excluding other products.Note : Different lighting and monitors may cause the color на предметот на сликата да биде малку поразлична од вистинската ставка. Толеранцијата на мерење е +/- 1-3 cm.commercial лименки за отпадоци/отпадоци за отпад од кујна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат