.

.

Тејлормаде Тејлор ја направи женската турнеја радарска капа

Тејлормаде Тејлор ја направи женската турнеја радарска капа

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на привремено. Само миење на рацете. Структурирана конструкција со прилагодлива грб. Перформанси ткаенина. Затемнување на влага. Темно под Бил за намалување на сјајот. Везење на 3Д предниот дел на Тејлормаде. Туристичкиот радар продолжува да биде еден од најпопуларните капи на Тејлормаде меѓу голферите на секое ниво на играта. Овој класичен структуриран дизајн има прилагодливо вклопување и е главен во гардеробата на кој било играч на голф.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат