.

.

Сојузнички месинг SL-20 Shadwell Collection Robe Hook, венецијанска бронза

Сојузнички месинг SL-20 Shadwell Collection Robe Hook, венецијанска бронза

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Дизајнерскиот финиш ќе обезбеди перформанси без корозија. Обезбедена е ограничена гаранција за живот. Направени од најдобрите цврсти месинг материјали. Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инсталира. Дизајнот поставен со wallидови е идеална употреба на простор. Современ дизајн со традиционални елементи за дизајн. Дизајнерскиот финиш ќе обезбеди перформанси без корозија. Обезбедена е ограничена гаранција за живот. Ние мислиме на нашата колекција на Шадвел како една од нашите потивки. Се одликува со директен, но кул дизајн за оние кои претпочитаат класичен минималистички изглед, но не мора модерен. Тоа е совршен сет со сите најважни работи што се потребни за да се сервира мала бања што ја користат само една или две лица : прстен за пешкири и шипки за крпи; држачи за тоалети; сапун сапун; Заби за заби/држач за тумбли и огледала.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат