.

.

GZPFDQ Плакарот што може да се повлече, повлечете ја шипката , тешка должност извлечете ја облеката за закачалки плакари за шишиња шифри за шифри за гардероба, органи?

GZPFDQ Плакарот што може да се повлече, повлечете ја шипката , тешка должност извлечете ја облеката за закачалки плакари за шишиња

DEN 817.60
Залиха
Достапно за нарачка

【Метална шипка за плакари што може да се прошири】 Конструирана со рамка за алуминиумска легура со тешки мерачи, која обезбедува и трајност и елеганција на вашиот систем за организација на плакари Оптоварување 40kg/88lbs. 【Телескопски извлечете дизајн】 Извлечете ја облеката што може да се повлече или железничката железница, погодна за употреба во гардероби и плакарот за одлично решение за складирање на заштеда на простор, исто така, работете добро под работни плочки и во кујни или бањи за шини за пешкири. 【Заштеда на простор】 Тоа прави максимално користење на просторот, така што ќе заштеди доволно простор за други намени. 【Мулти-функција плакарот за плакари】 може лесно да виси облека, марами, кошули, костуми, фармерки, фустани и панталони, итн. Може да ја извадите шината за облека за да можете да ја видите облеката на прв поглед, поудобно е Земете облека. 【Лесно за инсталирање】 Секој може да го стори тоа лесно, само инсталирајте ги завртките и усогласете го декоративниот капак со дупките за монтирање на шината. 【Метална шипка за плакари што може да се прошири】 Конструирана со рамка за алуминиумска легура со тешки мерачи, која обезбедува и трајност и елеганција на вашиот систем за организација на плакари. Оптоварување 40kg/88lbs. 【Телескопски извлечете дизајн】 Извлечете ја облеката што може да се повлече или железничката железница, погодна за употреба во гардероби и плакарот за одлично решение за складирање на заштеда на простор, исто така, работете добро под работни плочки и во кујни или бањи за шини за пешкири. 【Заштеда на простор】 Тоа прави максимално користење на просторот, така што ќе заштеди доволно простор за други намени. 【Мулти-функција плакарот за плакари】 може лесно да виси облека, марами, кошули, костуми, фармерки, фустани и панталони, итн. Може да ја извадите шината за облека за да можете да ја видите облеката на прв поглед, поудобно е Земете облека.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат