.

.

Waymay Poop Charics Compate Christmas Christmas Stocking 18 инчи Божиќ што виси чорап класичен празник за украсување чорапи

Waymay Poop Charics Compate Christmas Christmas Stocking 18 инчи Божиќ што виси чорап класичен празник за украсување чорапи

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи. Можете да се дружите со камин-камин, елка, wallид, предна врата или зад врата, погодна за украсување на семеен дом, ресторан, хотел, клуб, бар и така натаму за време на Божиќ. Поставете ја топлата атмосфера на Божиќ. Од суштинско значење за секој дом за декорација околу Божиќното време и исто така убав подарок за вашите loversубовници, деца, семејство, пријатели, соученици, наставници, колеги или соседи. Манжетните имаат мрежење за виси. Машината за миење на рацете што се мие, не бели. (Обично пристигнува во рок од 7-15 дена од пратката). Двострана принт, полиестер, 17,7 x 11 инчи. Можете да се дружите со камин-камин, елка, wallид, предна врата или зад врата, погодна за украсување на семеен дом, ресторан, хотел, клуб, бар и така натаму за време на Божиќ. Поставете ја топлата атмосфера на Божиќ. Од суштинско значење за секој дом за декорација околу Божиќното време и исто така убав подарок за вашите loversубовници, деца, семејство, пријатели, соученици, наставници, колеги или соседи. Манжетните имаат мрежење за виси. Машината за миење на рацете што се мие, не бели.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат