.

.

Gretd со горната покривка железна рамка Ратан ѓубре може кафеав градиент на отворено ѓубре може да биде магацин

Gretd со горната покривка железна рамка Ратан ѓубре може кафеав градиент на отворено ѓубре може да биде магацин

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

1 Може да се користи во затворено и на отворено. Ретро и елегантен стил. Може да одговара на стилот на домот. плетенка од анти-УВ надворешна смола. солидна и издржлива челична структура. Може да се користи во затворено и на отворено. Ретро и елегантен стил. Може да одговара на стилот на домот. плетенка од анти-УВ надворешна смола. солидна и издржлива челична структура. Карактеристики : 1. Може да се користи во затворено и на отворено2. Ретро и елегантен стил3. Може да одговара на домашниот стил4. Анти-УВ надворешна смола Викер5. Солидни и издржливи челични структури : 1. Материјал : PE Cane Iron2. Боја : Браун градиент Cane3. Севкупна големина : (16.89) " / (41 x 41 x 81) cm (L x W x H) 4. Големина на покритие : (16.14 x 3,15)" / (41 x 41 x 8) cm ( L x w x h) 5. Големина на кутијата : (16.14 x 28,74) " / (41 x 41 x 73) cm (L x W x H) 6. Просторот за складирање : (14,96 x 14,96 x 27,56)" / (38 x 38 x 70) cm ( L x w x h) 7.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат