.

.

Didiseaon 40 компјутери хексагонална табла со табла за пораки Полиестер, пластика, легура

Didiseaon 40 компјутери хексагонална табла со табла за пораки Полиестер, пластика, легура

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Pinидна табла : Користете ја за да ја прикажете вашата слика за семејство на Cherish и исто така третирајте ја како убав декор во затворен простор за дневна употреба Билтен се чувствувал табла : ✅✨ Ова може да биде огласна табла за просторија за состаноци во училницата, меморија за дом или канцеларија или украсна мини wallидна плочка или детска просторија. Шестоаголна табла за меморија : ✅✨ Почувствувајќи се шестоаголни табли прикажуваат фотографии или белешки на картон, виси клучеви и гаџети за да се забавуваат со вашиот декор за дома. Плочки за табли со шестоаголник на плута : Исклучителна занаетчиство и добар материјал Направете го ова едноставно, но сепак шармантно, може да го покаже вашиот добар вкус. Билтенски табла Хексагон : Практична алатка за прикажување на вашата совршена семејна слика и може да биде совршен декор за дома. Пакетот вклучува 40 x Felt Board 5 x Box на Pushpin (околу 40 парчиња) Карактеристики - Големина : 20.68x0 Меморија за белешки. -Материјал : Полиестерско влакно, пластика, легура на домашен wallиден мемориски табла - Боја : Како што е прикажано, голема огласна табла - направена од врвен материјал за чувство, удобно за допир, не е лесно да се избледи или да се скрши, може да ви служи за табла за прикажување на временска слика.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат