.

.

Veewoode AG216 1PC Природно зелено флуорит кварц Еже украси рачни врежани кристални камења подароци Декорација за лекување камења

Veewoode AG216 1PC Природно зелено флуорит кварц Еже украси рачни врежани кристални камења подароци Декорација за лекување камења

DEN 979.20
Залиха
Достапно за нарачка

Секој е уникатен Единственоста е подарок од природата. -100% природен кварцен кристален карпест камен заздравување. -Дабена полирана, мазна површина. -Проми природно здравје, концентрација, духовен раст. Нашиот лековит кристален ѓердан лесно се совпаѓа со другите накит за да го заврши вашиот изглед. Секој е уникатен. Единственоста е подарок од природата. -100% природен кварцен кристален карпест камен заздравување. -Дабена полирана, мазна површина. -Проми природно здравје, концентрација, духовен раст. Нашиот лековит кристален ѓердан лесно се совпаѓа со другите накит за да го заврши вашиот изглед. 1 парчиња природен зелен флуорит кварц кварц орнаменти рачно врежани кристални камења подароци декорација заздравување на камења : -100% бренд нов и висок квалитет-тоа е добар подарок за вашите пријатели, Familiesspecificatioin : Тип : Кристал Ежергматеријал : Флуоритимаин Боја : Зелезна боја : 40-50мм пакет список : список на пакет : Функција 1pc (случаен) : генератор на камен, генератор на енергија, реики стапче за раст на духовноста : Фенг Шуи, богатство на куќи, декорација на домови, медитација, подарок : бојата може да има и одредена разлика со производот, тоа е нормално.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат