.

.

Marvine Cable RV Конвертор на кабелот за напојување 30 засилувач 1,5ft 15 засилувач NEMA 5-15P до TT-30R RV Femaleенски STW10/3 тешка должност

Marvine Cable RV Конвертор на кабелот за напојување 30 засилувач 1,5ft 15 засилувач NEMA 5-15P до TT-30R RV Femaleенски STW10/3 тешка должност

DEN 809.60
Залиха
Достапно за нарачка

10awg отпорен на временски услови. Приклучок (машки) : NEMA 5-15 P обликувано директно сечило. Конектор (женски) : TT-30 R обликуван десен агол конектор. Електричен рејтинг : 15а (машки) до 30а (женски); 125 V. Кабелски спецификации : 10/3 STW (3 жици на 10 AWG). Термопластичниот кабел со јакна е отпорен на временски услови и може да издржи до 600 волти. 2-годишна гаранција : Нашите жици за напојување се наведени UL и CUL. Ние стоиме зад квалитетот на нашиот производ. Сите производи се опфатени со нашата 2 -годишна гаранција. Приклучок (машки) : NEMA 5-15 P обликувано директно сечило. Конектор (женски) : TT-30 R обликуван десен агол конектор. Електричен рејтинг : 15а (машки) до 30а (женски); 125 V. Кабелски спецификации : 10/3 STW (3 жици на 10 AWG). Термопластичниот кабел со јакна е отпорен на временски услови и може да издржи до 600 волти. 2-годишна гаранција : Нашите жици за напојување се наведени UL и CUL. Ние стоиме зад квалитетот на нашиот производ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат