.

.

Држач за далечински управувач со коњ што работи со камо, далечински телевизор за далечински управувач со 5 оддели за дома, канцеларија, декор на биро

Држач за далечински управувач со коњ што работи со камо, далечински телевизор за далечински управувач со 5 оддели за дома, канцеларија, декор

DEN 335.84
Залиха
Достапно за нарачка

СТП кожа Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од PU кожа за да се спречат гребнатини и издржливи. Мултифункција : 5 оддели дизајнирани да држат разни далечински управувачи, канцелариски материјали, четки за шминка, пенкала, моливи и многу повеќе.3 "(l) x 2,9" (w) x 4.7 "(ж), нема да заземе премногу простор, но може да ги задоволи вашите потреби за складирање и да ви даде уредна и убава работна површина. кутијата е погодна за разни сцени во животот. Табела, дневна соба, студија, спална соба и канцеларија, итн. Вашето семејство и пријатели, обезбедување на големо искуство за сите со различни потреби. Повеќе од само кутија за складирање на далечински управувач! Направено од висококвалитетни материјали, достапни во најразлични бои и обрасци, совршено ја украсува вашата работна маса додека чувате работи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат