.

.

Лита Форд - потпишана рака 8 x 10 графити со фотографии - официјални

Лита Форд - потпишана рака 8 x 10 графити со фотографии - официјални

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Официјална стока на Лита Форд Сосема нов печатење со висок квалитет. Рака потпишана од Лита Форд во пенкало за црна боја. Холограмот Lita Ford Authenttics се залепува гарантирајќи ја автентичноста. Секоја фотографија се испорачува во врвен натоварувач. Фотографија од Гери Браун од Студијата „Шовелхед“. Направено во САД. Оваа ставка е исклучиво достапна преку автентика на Лита Форд. Фотографијата на Лита на табелата за потпишување е само за информативни цели и не е вклучена во набавката.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат