.

.

ИФДМ Прилагодливи Надградба Двојно Вшмукување Чаша Седат-ап Паралелни Шипки Помош Дома Фитнес Опрема Абдоминална Мускулна Вежба Притисна Уред

ИФДМ Прилагодливи Надградба Двојно Вшмукување Чаша Седат-ап Паралелни Шипки Помош Дома Фитнес Опрема Абдоминална Мускулна Вежба Притисна

DEN 7970.72
Залиха
Достапно за нарачка

Задебелена основа за вшмукување-колку е подебела вшмукувачката чаша, толку е поголема моќта на вшмукување и постабилна нема да падне Гумена двојна вшмукувачка чаша-големата вшмукувачка чаша има поголема површина за примање сила , што ја прави адсорпцијата и спречува лизгање и лабавост. Само допрете, тоа може да биде цврсто прикачено и фиксирано. Прилагодувањето на висината на три нивоа Задоволува различни потреби. Шипката за поддршка може да се одвои за употреба и можете да изберете модел што ви одговара. Погоден за сите видови на инсталација земјата мазна и силна површина може да се адсорбира.На пример дрвен под,гранитна земја,терацо земја, подни плочки.Избришете го подот пред инсталацијата, избегнувајќи пукнатини во подот.Совети : контактната површина треба да биде мазна, чиста и не се лизга. Трнливата и пругаста земја не може да се апсорбира. Ве молиме не притискајте во пукнатините на подот. Долната плоча е рамна и мазна, со ширина од 15 см што може да се користи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат