.

.

5Д дијамантски комплети за сликање Американски роден индиски старец и коњ целосна вежба тркалезни мониста дијамантски уметнички скапоцени камења камен крст бод DIY

5Д дијамантски комплети за сликање Американски роден индиски старец и коњ целосна вежба тркалезни мониста дијамантски уметнички

DEN 233.60
Залиха
Достапно за нарачка

♥ 【Висококвалитетно сликарство со дијаманти】 Нашите дизајни за сликање на дијаманти се шарени, печатење со висока дефиниција, богати со слоеви, со сјај со висок дијамант, изгледаат одлично и направете ја вашата соба да заблеска уште повеќе во светлината ♥ 【Платно за животна средина】 Комплети за сликање на дијаманти за возрасни, усвојува печатено платно со висока транспарентност што не е лесно да се преклопи и водоотпорен лепак со топло топење со висока вискозност, лепилото има посилна адхезија, а дијамантот не е лесен за паѓање. Нетоксични, водоотпорни и еколошки, децата можат да работат со доверба. ♥ 【Забава DIY】 Дијамантска сликарска уметност е едноставна и лесна за разбирање, можете да уживате во DIY искуството да направите свои уметнички дела со вашето семејство, додавајќи забава во вашиот живот. Исто така е идеален подарок за роднини и пријатели, кој може да ја подобри практичната способност на децата и да им помогне на старите лица да се ослободат од здодевноста. ♥ 【Декорација на wallидови】 5Д дијамантски сликарство може да се врати и обеси, совршено за украсување дневна соба, спална соба, канцеларија или места како кафе, трпезарија, итн. ви даваат повеќе од 30% повеќе дијаманти. Дозволете ви да уживате во забавата да го направите и доживеете чувството да бидете сликар. ♥ 【Висококвалитетно сликарство со дијаманти】 Нашите дизајни за сликање на дијаманти се шарени, печатење со висока дефиниција, богати со слоеви, со сјај со висок дијамант, изгледаат одлично и направете ја вашата соба да заблеска уште повеќе во светлината. ♥ 【Платно за животна средина】 Комплети за сликање на дијаманти за возрасни, усвојува печатено платно со висока транспарентност што не е лесно да се преклопи и водоотпорен лепак со топло топење со висока вискозност, лепилото има посилна адхезија, а дијамантот не е лесен за паѓање. Нетоксични, водоотпорни и еколошки, децата можат да работат со доверба. ♥ 【Забава DIY】 Дијамантска сликарска уметност е едноставна и лесна за разбирање, можете да уживате во DIY искуството да направите свои уметнички дела со вашето семејство, додавајќи забава во вашиот живот. Исто така е идеален подарок за роднини и пријатели, кој може да ја подобри практичната способност на децата и да им помогне на старите лица да се ослободат од здодевноста. ♥ 【Декорација на wallидови】 5Д дијамантски сликарство може да се врати и обеси, совршено за украсување дневна соба, спална соба, канцеларија или места како кафе, трпезарија, итн. ви даваат повеќе од 30% повеќе дијаманти. Дозволете ви да уживате во забавата да го направите и доживеете чувството да бидете сликар.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат