.

.

Термичка хартија на итари во САД за преносен печатач M08F, повеќенаменска термичка хартија за слика, домашна задача, договор, големина со 8,5 x 11, 200 листови

Термичка хартија на итари во САД за преносен печатач M08F, повеќенаменска термичка хартија за слика, домашна задача, договор, големина со 8,5

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации - 8,5 "x 11" Термичка хартија за нас писмо, 200 листови за секој пакетВе тежина : 1,98 фунти. Компатибилност - Овој термички печатач на букви е совршено компатибилен со преносен печатач на Itari, Phomemo, Colorwing M08 F -Letter, HPRT MT800 MT800 Q. Висок квалитет - Нашата термичка хартија е направена од материјал со највисок квалитет за да се обезбеди лесно и јасно информации за читање. Ниска цена за печатење : Термичката хартија на Итари не треба мастило, туку само печатач и хартија, што е нов начин на економично печатење. (Известување : Само погоден за термички печатачи, а не за печатачи за ласер или инк -џет. Широки апликации : Термичката хартија е погодна за повеќето видови на термичко печатење - совршен за договори, домашни задачи, слика, патување и деловна употреба. Спецификации - 8,5 "x 11" Термичка хартија за нас писмо, 200 листови за секој пакет.Ве тежина : 1,98 фунти. Компатибилност - Овој термички печатач на букви е совршено компатибилен со преносен печатач на Itari, Phomemo, Colorwing M08 F -Letter, HPRT MT800 MT800 Q.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат