.

.

Смешна наука затоа што сфаќањето на работите е подобро отколку да се направат работи за кошула, подарок за недела на благодарност на наставниците

Смешна наука затоа што сфаќањето на работите е подобро отколку да се направат работи за кошула, подарок за недела на благодарност

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Направено во САД. Подароци за благодарност на наставниците : Наставничките кошули со кул дизајн се кул идеи за подароци за роденден за мајка, тато, син, ќерка, сопруг, сопруга, чичко, девојка, дечко, баба, дедо или пријател, кој е посебен учител во Вашиот живот. Suitable Teacher Gifts For Women Men : You can wear it at work, at home, Valentine's Day, Mother's Day, Father's Day, Independence Day, 4th of July, Patrick's Day, Thanksgiving, Easter, Christmas, Halloween, birthday, Годишнина, недела на благодарност на наставниците или само нормален ден. Удобно за носење : Нашите кошули се направени со мека и квалитетна ткаенина, составот е полиестер и памук, ќе биде пријателски за кожата и удобно. Оваа комбинација го прави дури и постојано да ја трие ткаенината, таа брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки. Издржлив принт : Нашите кошули се класичен и елегантен дизајн со најразлични бои се достапни за да изберете. Кошула за кратки ракави на вратот, хуманизиран дизајн, без тесно чувство околу вратот. Ние печатиме во добра еднаквост за да обезбедиме живописни бои и трајна издржливост. Среќна услуга : Освен да добиете прекрасна кошула, можете да уживате и во прекрасна услуга за клиенти. Ако добиете неочекувана ставка, слободно контактирајте не. Вашата насмевка е наша приоритетна потрага. Состав на влакна - Унисекс тежок памук, Гилдан 5000 - Цврсти бои : 100% памук. - Хедер бои : 50% памук, 50% полиестер (спорт Греј : 90% памук, 10% полиестер). - Антички бои : 60% памук, 40% полиестер. Големината на големината е унисекс и вклопувањето е прилично точно за големината за повеќето мажи. - Womenените кои сакаат повеќе вградена кошула треба да се намалат - жените кои претпочитаат порелаксирано вклопување треба да се зголеми. Топла белешка : - Ве молиме, дозволете да има разлика од 2-3% според рачното мерење. - Ве молиме, обрнете внимание на табелата со големина, потврдете ја големината на облеката пред да поставите нарачка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат