.

.

DBYLXMN RAVE MASTOR 28 Денот на благодарноста за Ноќта на вештерките, LED јаворот лисја од лисјата, жицата затворен и декоративната светлина на отворено, 3 20 светла Двоен лист т

DBYLXMN RAVE MASTOR 28 Денот на благодарноста за Ноќта на вештерките, LED јаворот лисја од лисјата, жицата затворен и декоративната светлина

DEN 1288.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме, кога го користите на отворено Сите овие производи се изработени од материјали и се за деца и возрасни. Погоден за Денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на вештерките, Нова Година, Денот на вineубените, забави, свадби, родендени, итн.; Во текот на денот, може да се украси како венец од есенски лисја, создавајќи прекрасен стил во секое време, каде било. Топлото осветлување може да се обезбеди ноќе за да се создаде топла атмосфера. Портокаловите и жолтите лисја се осветлени со портокалова светлина. Јавор остава тикви погоре имаат уникатни текстури и светли бои, овозможувајќи ви да внесете „есен“ во вашиот дом без да излезете. Можете флексибилно да ја прилагодите каква било форма според потребите за декорација, или да ги завиткате околу табели, камини, камини, рамки на вратите, вратите, оградите, оградите за прозорци, итн. Оваа спецификација е 3 20 светла двојно лисја три кутии за батерии флуоресцентно светло светло светло светло светло Партиски украси возрасни светла за забави светла за деца LED осветлуваат балони со цвеќиња, налепници за чаши со сијалица за сијалица за девојчиња, во торбата од wallидот LED светлосни балони на отворено сијалица. Ве молиме, кога го користите на отворено. Сите овие производи се изработени од материјали и се за деца и возрасни. Погоден за Денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на вештерките, Нова Година, Денот на вineубените, забави, свадби, родендени, итн.; Во текот на денот, може да се украси како венец од есенски лисја, создавајќи прекрасен стил во секое време, каде било. Топлото осветлување може да се обезбеди ноќе за да се создаде топла атмосфера. Портокаловите и жолтите лисја се осветлени со портокалова светлина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат