.

.

X-Ree 6 DIA RODE ROUND ABRASIVE SASHING FOLCOLING SENCHER SLESS DISC 80 GTIN 10 PCS (6 '' DIA ROUND ABRASISING SASHING CLOCKLIO DI CARTA VETRATA DISCO 80 GR-A-N-A 10 Pezzi

X-Ree 6 DIA RODE ROUND ABRASIVE SASHING FOLCOLING SENCHER SLESS DISC 80 GTIN 10 PCS (6 '' DIA ROUND ABRASISING SASHING CLOCKLIO DI

DEN 201.92
Залиха
Достапно за нарачка

Главен материјал : абразивна крпа; Содржина на пакетот : 10 x шкурка за пескарење диск Име на производот : шкурка за пескарење диск; Тежина : 131g. Грануларност : 80. Главна боја : Бела (Colore Princemale : Bianco. Дијаметар : 6 "(Diametro : 6 ''. 6" Dia Round Round Abrasive Sarking Shandpaper Leats Disc 80 Gtit 10 PCSDRY Parking Haper е процес на мелење во остатоците нема да нема да има процес на мелење во остатоци нема да Заостанатост во хартијата со песок, затоа што сувото пескарење хартија е многу мали дупки за остатоци, мелење на остатоци од време по малите дупки со тресење, обична шкурка нема, кога ќе се полира долго време, шкурката ќе биде во остатоци од полираните , тогаш тие го губат ефектот на мелење. , добра флексибилност, висока отпорност на абење. Употреба на висококвалитетни суви материјали за мелење, остри и издржливи. Водечки се користи во вештачки камен, мебел и производи од дрво, метали, автомобили, коло, плоча, брод, лим, дрво, површинска облога, Стаклена влакна плоча, компјутерски обвивки и други многу производи на 'рѓа, израмнување, полирање, огледало и така натаму.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат