.

.

SuperShieldz дизајниран за Microsoft Surface Book 3 и Surface Book 2 Заштитник на екранот против сјајот и штитот за отпечатоци од прсти

SuperShieldz дизајниран за Microsoft Surface Book 3 и Surface Book 2 Заштитник на екранот против сјајот и штитот за отпечатоци

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Филмот против сјај (мат) инженерски за да се намали сјајот и отпечатоците од прсти Направено од висококвалитетен јапонски филм за миленичиња за лесна инсталација и нема остаток кога е отстранет. Вистинска чувствителност на допир за природно чувство што обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. Го штити вашиот екран од дневни гребнатини, прашина и гребење. Вклучете 3 заштитници на екранот на компјутери.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат