.

.

Welliestr 100 парчиња y облик на четка за трепки за трепки перм -трепки за лифт силиконски калемење на трепки за лифт за лифт за алатка за шминка за продолжување на трепкит

Welliestr 100 парчиња y облик на четка за трепки за трепки перм -трепки за лифт силиконски калемење на трепки за лифт за лифт за алатка за шминка

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

✔ Големина : 5см x 4 см (2 '' l x 1,58 '' w) Оваа четка за трепки Y може лесно да се справи со лепак за трепките и да ги чешла трепките. ✔ Пакет вклучуваат : 100 парчиња за еднократна употреба на перм мини и четка за трепки за трепки. Ch четките со чешел во форма на облик направени од висококвалитетни силиконски, нетоксични и безбедни, со што ќе го олеснат процесот на продолжување на трепките и чистачот. ✔ Поставете ја целата форма на очите, нежно може да ги крева и да ги пермине природните трепки од коренот. После чешлањето, правењето на трепките е поблизу, а лифтите за трепки се чувствуваат повеќе. ✔ Големина : 5см x 4 см (2 '' l x 1,58 '' w). Оваа четка за трепки Y може лесно да се справи со лепак за трепките и да ги чешла трепките. ✔ Пакет вклучуваат : 100 парчиња за еднократна употреба на перм мини и четка за трепки за трепки. Ch четките со чешел во форма на облик направени од висококвалитетни силиконски, нетоксични и безбедни, со што ќе го олеснат процесот на продолжување на трепките и чистачот. ✔ Поставете ја целата форма на очите, нежно може да ги крева и да ги пермине природните трепки од коренот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат