.

.

Замена на модулот за ладење GPU Компатибилен со ASUS Predator Helios 300 PH317-53 PH315-52 PH315-52-75R0 / Nitro 5 AN517-52 AN515-55

Замена на модулот за ладење GPU Компатибилен со ASUS Predator Helios 300 PH317-53 PH315-52 PH315-52-75R0 / Nitro 5 AN517-52 AN515-55

DEN 305.44
Залиха
Достапно за нарачка

Замена на модулот за ладење GPU Компатибилен со ASUS Predator Helios 300 PH317-53 PH315-52 PH315-52-75 R0 / Nitro 5 AN517-52 AN515-55 Совети : Ова е замена на модулот за ладење GPU за ладење за да го замените вашиот стар модул за ладење на GPU GPU, не вклучувајте упатства, ве молиме инсталирајте го од професионален техничар. Скршен вашиот модул за ладење GPU за ладење, не треба да менувате нова машина, само купете ја оваа ставка и да го реплицирате вашиот модул за ладење на GPU GPU, оставете го вашиот уред повторно да работи. Компатибилен со : Asus Predator Helios 300 PH317-53 PH315-52 PH315-52-75 R0 / Nitro 5 AN517-52 AN515-55 (ве молиме проверете го моделот на вашата машина пред купувањето). Производот е кревко, лесен за оштетување за време на испорака. Значи, ако има какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ќе се потрудиме да ви помогнеме. Замена на модулот за ладење GPU Компатибилен со ASUS Predator Helios 300 PH317-53 PH315-52 PH315-52-75 R0 / Nitro 5 AN517-52 AN515-55. Совети : Ова е замена на модулот за ладење GPU за ладење за да го замените вашиот стар модул за ладење на GPU GPU, не вклучувајте упатства, ве молиме инсталирајте го од професионален техничар.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат