.

.

Далечински управувач за Friedrich MW24Y3J MW30Y3Y3J MW36Y3J MW18Y3G MWH12Y3J HM12YJ M18YJ M24YJ M30YJ M36YJ AKB734561 M09YJ Прозорец за прозорец AC ACEAR

Далечински управувач за Friedrich MW24Y3J MW30Y3Y3J MW36Y3J MW18Y3G MWH12Y3J HM12YJ M18YJ M24YJ M30YJ M36YJ AKB734561 M09YJ

DEN 255.20
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме, забележете дека ставката за замена може да не работи со сите функции како оригинални Проценетото прикажано време не е точно. Ако вашиот број на модел не е наведен во нашиот наслов, PLS не купувате. Не е вклучена инструкција, само вметнете нови батерии за да работиме!. IR замена на далечински управувач без батерија и упатства вклучени ако вашиот модел не е вклучен во нашиот наслов, ве молиме контактирајте со нас прво.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат