.

.

Четки за јаглерод Асеин 0785 за Kress Powertools - 0,25x0.49x0.75 '' - 6,4x12.5x19mm

Четки за јаглерод Асеин 0785 за Kress Powertools - 0,25x0.49x0.75 '' - 6,4x12.5x19mm

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Содржина : Две четки за јаглерод со кабел и конектор - Димензии : 0,25x0 Заменете ги двете четки за јаглерод во исто време. Замена на јаглеродни четки - Тие траат многу подолго од оригиналите, затоа што ова е наш основен бизнис. Ниту една песна и трага - нарачките се доставуваат од обичен пост. Поевтино за вас, но без песна и трага. Пакетот се вклопува низ писмото - не мора да чекате за испорака. Задоволството на клиентите е наш прв приоритет : ве молиме контактирајте не за прашања или забелешки.000 четки за јаглерод во залиха и работилница за сопствени четки за јаглерод. Содржина : Две четки за јаглерод со кабел и конектор - Димензии : 0,25x0. Заменете ги двете четки за јаглерод во исто време. Замена на јаглеродни четки - Тие траат многу подолго од оригиналите, затоа што ова е наш основен бизнис. Ниту една песна и трага - нарачките се доставуваат од обичен пост. Поевтино за вас, но без песна и трага. Пакетот се вклопува низ писмото - не мора да чекате за испорака. Задоволството на клиентите е наш прв приоритет : ве молиме контактирајте не за прашања или забелешки.000 четки за јаглерод во залиха и работилница за сопствени четки за јаглерод. Сет на две четки за јаглерод Асеин 0785 за Kress Powertools - 0.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат