.

.

10 парчиња/многу SMD INTUCTOR ENTUCTOR CD75 3.3UH 3R3 2A Индуктор за чип на рана од жица

10 парчиња/многу SMD INTUCTOR ENTUCTOR CD75 3.3UH 3R3 2A Индуктор за чип на рана од жица

DEN 124.64
Залиха
Достапно за нарачка

100% сосема нов и добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 7-18 дена. Некои оддалечени земји ќе трае подолго. Ние ќе обезбедиме DHL забрзана услуга. Временскиот рок е 3-7 дена. (Исклучувајќи го времето за подготовка.) Ако износот на нарачката е повеќе од 150 $, ние ќе ја користиме услугата DHL бесплатно. Ние нудиме десетици илјади електронски додатоци и модули. Само треба да пребарувате клучни зборови во мојата продавница. Ако пакетите не се испорачуваат навреме или производите може да не бидат задоволителни. Само треба да испратите барање за поврат, ние ќе ви го наплатиме поврат за вас без да прашате. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга. Друг модел CD75 : Model2.8 UH 10 UH 22 UH33 UH47 UH68 UH100 UH220 UH330 UH470 UH количина 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs 10pcs.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат