.

.

RM-AAU189 Замена далечински управувач одговара за домашно кино-театар AV приемник STR-DN1050 Strdn1050 STR-DN850 Strdn850

RM-AAU189 Замена далечински управувач одговара за домашно кино-театар AV приемник STR-DN1050 Strdn1050 STR-DN850 Strdn850

DEN 127.52
Залиха
Достапно за нарачка

Нов RM-AAU189 Заменски далечински управувач одговара за домашно кино-театар Sony AV приемник STR-DN1050 Strdn1050 STR-DN850 Strdn850 Не е потребно програмирање. Вметнете нови алкални батерии и дела. Овој далечински управувач користи алкални батерии со големина 2 x AAA. Батеријата не е вклучена. Доколку имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Нов RM-AAU189 Заменски далечински управувач одговара за домашно кино-театар Sony AV приемник STR-DN1050 Strdn1050 STR-DN850 Strdn850. Не е потребно програмирање. Вметнете нови алкални батерии и дела. Овој далечински управувач користи алкални батерии со големина 2 x AAA. Батеријата не е вклучена. Доколку имате какви било прашања, не двоумете се да не контактирате. Нов RM-AAU189 Далечински управувач за замена за далечински управувач за домашно кино-театар АВ приемник Не е потребно програмирање. Вметнете нови алкални батерии и дела. Работа за подолу Sony Home Theater AV приемници Модели : STR-DN1050 STRDN1050 STR-DN850 STRDN850 Овој далечински управувач Користете 2 x AAA големина Алкални батерии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат