.

.

Qiongqi Смешни девојки Викенд викенд природни памучни девојки за еднократно торбичка за торбичка, симпатична печатена еко-пријателска памучна торбичка торба со пода?

Qiongqi Смешни девојки Викенд викенд природни памучни девојки за еднократно торбичка за торбичка, симпатична печатена еко-пријателска памучна

DEN 111.84
Залиха
Достапно за нарачка

леб Поставена памучна обвивка. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Висок квалитет : Направено од висококвалитетен 100% памук. Издржлив и дише. Специјален дизајн : Дизајниран од професионални дизајнери. Моделот е модерен и јасен. Постојат најразлични тота со различни теми и стилови за кои може да изберете. Одличен подарок : Оваа торба за тота е погодна како подарок за секоја пригода. Може да се користи не само како дневна употреба, туку и како подарок за професионалци. Ова е совршен подарок, погоден за роденден, пензија, патување за кампување, празник за домаќинство, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на вineубените, Денот на благодарноста, Денот на Божиќ. Поставена памучна обвивка. Затворање на влечење. Само миење на рацете. Висок квалитет : Направено од висококвалитетен 100% памук. Издржлив и дише. Специјален дизајн : Дизајниран од професионални дизајнери. Моделот е модерен и јасен. Постојат најразлични тота со различни теми и стилови за кои може да изберете.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат