.

.

Ggebf керамика вино тенџере чаша јапонско црно злато цвет 300 мл сакси садови вода опрема бар декорација домаќинство кујна за пијалоци

Ggebf керамика вино тенџере чаша јапонско црно злато цвет 300 мл сакси садови вода опрема бар декорација домаќинство кујна за пијалоци

DEN 4351.68
Залиха
Достапно за нарачка

Стил : Јапонски стил Занает : Рачно изработен. Гроздобер чаша за вино, колба на колкот, рачно изработена, тврда и нежна. Керамички материјал, без олово и без кадмиум, безбеден и здрав. Дизајн на лизгање на дното. Стил : Јапонско-стабилноста : рачно разновидна чаша за вино, колба на колкот, рачно изработена, тврда и деликатна.дерамички материјал, без олово и без кадмиум, безбеден и здрав. Рачно мерење, може да има грешки, ве молиме на вистинскиот производ. Производите се сите само-сопственост во снимање. Поради разликата помеѓу температурата на бојата на околината на фотографијата и дисплејот, разликата во бојата е неизбежна. Керамичките производи имаат мали конкавни дупки, меурчиња или мали црни дамки во некои делови, кои се нормални феномени на процеси и не влијаат на употребата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат