.

.

Подложен појас на алатката Melotough со D прстен за мажи Изградба на силна трајна двојна метална валјак + алатка за веб -работен појас тока 2 инчен широк појас црн едноста

Подложен појас на алатката Melotough со D прстен за мажи Изградба на силна трајна двојна метална валјак + алатка за веб -работен појас тока

DEN 441.28
Залиха
Достапно за нарачка

? Конструиран е со прилагодена токава токава појас, високо квалитетни ткаенини и удобно подлога ? ? Прилагодливи и исклучително удобни : Дали ќе одговара на сите големини на половината (прилагодување од 32 инчи -53 инчи) со едноставно подлога за пена за прилагодување со висококвалитетно велкро и лесна безбедност на бравата со двојни јазици. ? ✅Melotough квалитет : Кога ќе видите производ на Melotough, знаете дека ќе трае. Ние ги правиме овие производи за напорни работници, посветени луѓе на кои им се потребни суспензии на кои можат да се потпираат на целиот ден. ? Конструиран е со прилагодена токава токава појас, високо квалитетни ткаенини и удобно подлога. ? ? Прилагодливи и исклучително удобни : Дали ќе одговара на сите големини на половината (прилагодување од 32 инчи -53 инчи) со едноставно подлога за пена за прилагодување со висококвалитетно велкро и лесна безбедност на бравата со двојни јазици. ? ✅Melotough квалитет : Кога ќе видите производ на Melotough, знаете дека ќе трае.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат