.

.

8 x 10 Мазен музеј за ликовна уметност природно бело двострано - 25 листови

8 x 10 Мазен музеј за ликовна уметност природно бело двострано - 25 листови

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Работи одлично со сите големи производители на авиони со мастило Архив според ISO стандардите. Прекрасна 100% памучна површина е без оба, киселина и лигнин. Природната бела површина обезбедува максимална архивибилност, фантастична верност и контраст во боја. Доживотна гаранција за сите производи за уметност во Finestra Art. Одлична услуга од 1987 година.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат