.

.

Ранец на Jansport SuperBreak

Ранец на Jansport SuperBreak

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% рециклирани 600 денички полиестерска главна ткаенина на телото Најлонска обвивка. Затворање на патент. Само миење на рацете. Најверното име во ранци - нашето верување во нашите пакувања е силно! Секој Јанспорт доаѓа со гаранција за живот. Носете го вашиот Jansport со доверба, знаејќи дека ќе ги замениме или поправиме сите паузи. Иконскиот дизајн - Super Break на црната етикета е опремена со : еден главен оддел, предниот џеб за комунални услуги со ленти за организатор и поставени рамо. Носете ја вашата опрема во удобност : исправени, ленти за рамо, 2/3 заден панел и рачка за веб-превоз. Сигурен ранец - ранци на Јанспорт се изработени со трајни ткаенини, патенти и ремени, во бои и дизајни за да го одразуваат вашиот стил. Совршен изглед и чувство за личноста и потребите на сите. Super Break на „Јанспорт црна етикета“ носи нови, нови бои и отпечатоци до класичниот суперпрек. Со истата доверлива силуета, овој ранец е совршен придружник за вашите секојдневни авантури.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат