.

.

Spy -Max Wallиден часовник HD скриена камера w/ dvr - Тајната скриена камера ги запишува сите видео докази на SD картичката. Повлечете картичка за да ги разгледате снимените д

Spy -Max Wallиден часовник HD скриена камера w/ dvr - Тајната скриена камера ги запишува сите видео докази на SD картичката. Повлечете картичка

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

HD (резолуција со висока дефиниција 1280 x 720) скриена камера и DVR се изградени во овој функционален wallиден часовник Наизменично напојување и има повеќе режими за снимање ICH ви овозможува да ги закажете вашите најважни снимки исто како што прават добрите. HD (резолуција со висока дефиниција 1280 x 720) скриена камера и DVR се изградени во овој функционален wallиден часовник. Наизменично напојување и има повеќе режими за снимање ICH ви овозможува да ги закажете вашите најважни снимки исто како што прават добрите. Spy-Max Security HD wallиден часовник DVR е скриена шпионска камера и DVR изградена во овој функционален wallиден часовник. Силно приклучете го часовникот во излез за напојување со наизменична струја и направете го тоа сами веднаш скриен скриен систем за набудување, во кој има резолуција со висока дефиниција и режими на повеќе снимање .Кога се појавуваат скриени безбедносни потреби, нашите целосно сокриени камери се кријат на обична страница. Дизајнирано со сигурна функционалност направете го тоа сами, сите скриени камери за безбедност на Spy-Max ги вклучуваат овие карактеристики : Вредна видео јасност со HD резолуција 1280 x 720 прилагодлива стапка на рамки и поставки за квалитет за флексибилно искористување на складирање Континуирано напојување на фотоапарати Системи за снимање, им овозможуваат на корисниците да ги закажат своите најважни Снимките исто како и PROS Do кориснички интерфејс нуди прилагодлива поставување на софтвер за поставување на софтвер/датум запечатени датотеки со картички за преносно, преносно складирање - до 64 GBTWO избор за управување со датотеки : No -Over Write (Чувајте ги сите видеа еднаш картичката е полна), или презапишете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете го (заменете (заменете го (заменете (замени (замени (замени (замени (замени (заменете “(заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (замени (замени (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете (заменете) најстаро видео кога е потребен простор) 1 година гаранција на производителот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат