.

.

Резервна камера Vekooto за пикап за приколка за автобуси со камион RV со 10.1 инчен монитор на екран на допир, 4 AHD 1080p резервна камера, снимање на DVR, водоотпорна, ноќна визи?

Резервна камера Vekooto за пикап за приколка за автобуси со камион RV со 10.1 инчен монитор на екран на допир, 4 AHD 1080p резервна

DEN 4479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Реверзирањето на екранот со паркинг линија ќе го направи вашиот паркинг побезбеден и побрз Повеќе не треба некој да се симне од автобусот за да ви помогне да видите што се случува и да ве води. Ако не ви треба, можете да го исклучите преку поставувањето на менито. Надградената камера со камиони користи уникатен процес на саксија за да постигне неверојатно водоотпорно ниво, така што не мора да се грижите за возење на дожд! Ви донесе подобро искуство. Со оваа функција, најраниот видео сегмент автоматски ќе биде препишан кога меморискиот простор е полн. Мониторот може да снима што е прикажано на екранот, што го прави вашето возење побезбедно околу часовникот. Содржи SD картичка од 32 GB. (Поддржува 32-512 GB). 1080p HD слики - надградените фотоапарати ги прават сликите појасни, со што нашите патувања се побезбедни и полесни. Системот за резервни фотоапарати со жичен никогаш нема да има одложувања на слики или проблеми со сигналот. IP69 Водоотпорна - камерата за обратна насока ја елиминира инфрацрвената светлина и користи напредна технологија „без светло ноќно гледање“ за да се прикаже слики во боја во текот на ноќта. Погодно за употреба во сите околини за појасни, поживописни слики. 4-канална камера за камион RVS, користејќи ја ќе обезбеди посигурно возење со дополнителни очи на задниот дел и страните на камионот. Флексибилна прилагодливост на возилото-напон се движи од 12-24 V DC за да собере разни големи возила, како што се полу-приколка/кутија камион/петто тркало/приколка/автобус. Добра услуга - Прирачникот за инсталација е вклучен во пакетот. Ако откриете дека производот не е до стандарден или ви треба друга должина на кабел, ве молиме побарајте од нас за помош. Ние нудиме 24 часа онлајн услуга и 2 години гаранција. Белешка : Ова е жичен систем за поврзување!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат