.

.

2018-19 Панини Хроники #61 Клеј Томпсон Голден Стејт Вориорс Кошаркарска картичка

2018-19 Панини Хроники 61 Клеј Томпсон Голден Стејт Вориорс Кошаркарска картичка

DEN 31.84
Залиха
Достапно за нарачка

Прикажана фотографија Вистинската ставка може да варира. Голден Стејт Вориорс. Прикажана фотографија. Вистинската ставка може да варира. Голден Стејт Вориорс. 2018-19 Кошаркарска картичка Панини Хроники. Соберете го целиот сет и побарајте инсерти овде. Бродови со единечна картичка во горниот товар и мекиот ракав. Состојбата на картичката е NM-MT. Имаме тимски комплети за бејзбол, фудбал, кошарка, хокеј и фудбал. Имаме голем избор на картички за автограми, дресови и меморијали!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат