.

.

Четка за шише со млеко од рис, долга рачка нано чистење четка сунѓер дневно не'рѓосувачки челик четка четка четка четка за чистење четка за чистење нано

Четка за шише со млеко од рис, долга рачка нано чистење четка сунѓер дневно не'рѓосувачки челик четка четка четка четка за чистење четка

DEN 1387.20
Залиха
Достапно за нарачка

360 ° Севкупно без чистење на мртов агол Сунѓер на саќе, со брзо пенење и добар капацитет за одводнување. Заменливиот сунѓер на саќе е попрактичен и удобен. Слободно прилагодлив припиен прстен, хуманизирано прилагодување, лесен за замена. Лесна замена на главата на четката, правејќи го животот полесен. Боја : Нано чистење на четкички за чистење Категорија : производи за мајки и новороденчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат