.

.

ТВЛАР предиво 86 бои 5g/10g/20g/50g/100g Фелинг волна влакна се чувствува ткаенина почувствувана занаетчиска играчка рачно изработена волна рачно изработена занаетчиска з?

ТВЛАР предиво 86 бои 5g/10g/20g/50g/100g Фелинг волна влакна се чувствува ткаенина почувствувана занаетчиска играчка рачно изработена

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

★ разноврсна - идеален за пад на игла, влажно фелинг, вртење, ткаење, украси, правење кукли, правење сапун, топчиња за фен и друго Користете влажно или суво. ★ Висок квалитет и супер мека - се врти и чувствува (влажно чувство и игла) како сон. Најдобра волна што се залага за да одговараат на разни проекти. Ова висококвалитетно влакно ќе им помогне на вашите проекти да изгледаат поубави и професионални. ★ Лесен за употреба - Нашето предиво од предиво е изработено од волна од мека влакна. Волна се чувствува брзо и лесно да се вклучи во различни занаети или хоби, совршен избор за свои проекти за уметност и занаетчиство како правење ликови и сите наши уникатни пријатели на животни. ★ Совршено пакување - Изберете само боите што ги сакате! Една боја е во торба, многу лесно може да се собере бојата што ви е потребна, така што никогаш не треба да се грижите за нивната боја ќе биде хаос. ★ Одличен подарок - Запознајте го она што ви треба за DIY различни стилови за игли и влажно фелинг.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат