.

.

Wiseeal Commantsенски цвет и коњска капа прилагодлива измиена гроздобер бејзбол капа за мама тато

Wiseeal Commantsенски цвет и коњска капа прилагодлива измиена гроздобер бејзбол капа за мама тато

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на тока. Само миење на рацете. Материјал : Памук, само миење на рацете. Памук пигмент до низок профил Шест капа, лесен, издржлив, мазен. 6 панели со низок профил, 6 везени очни капаци ја прават капачето за дишење. Прилагодлива лента назад, можете лесно да се прилагодите за да ја вклопите главата, една големина најмногу се вклопува. Применливи сценарија : Дневно, излегување, спорт, активности на отворено, патување, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат