.

.

Samyang 7823 леќи капа 8 mm f3.5 леќи за рибари, црна

Samyang 7823 леќи капа 8 mm f3.5 леќи за рибари, црна

DEN 438.40
Залиха
Достапно за нарачка

Посветено капаче за леќи за леќи за рибари од 8мм CS Идеално како резервна или замена. Го задржува елементот на предниот леќа заштитен од прашина и нечистотија. Капче за леќи Samyang за Samyang 8mm F3. Капче за леќи Samyang за 8мм F3. Нема да одговара на леќи CSII или леќи од 12мм.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат